Wydawca treści

Inwestorze pokaż kim jesteś i wygraj iPada!

Szanowni Państwo,

Naszym celem jest zapewnienie Państwu usługi najwyższej jakości oraz ciągła aktualizacja naszej oferty zgodnie z funkcjonującymi trendami. To znajomość Państwa preferencji pozwala jeszcze lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego pragniemy zaprosić Państwa do udziału w XVI edycji Ogólnopolskiego Badania Inwestorów, organizowanego przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

Celem badania jest stworzenie profilu inwestorów indywidualnych w Polsce, poznanie ich potrzeb i preferencji inwestycyjnych. Dodatkowo wszyscy uczestnicy badania, którzy podadzą swój adres e-mail, mają szanse wygrać cenne nagrody. Udział w ankiecie jest dobrowolny i anonimowy, a jej wypełnienie zajmie maksymalnie 15 minut.

Kwestionariusz dostępny jest na stronie www.sii.org.pl/obi – tylko do 15 października 2018 roku. Na każdego kto wypełni ankietę czeka specjalny bonus!

 

Zachęcamy do udziału w badaniu.

W poprzednich edycjach brało udział średnio 5000 inwestorów!

 

Z poważaniem,

Millennium Dom Maklerski S.A.

Witamy

Jak zostać klientem Millennium DM?

Zapraszamy Państwa do otwarcia rachunku inwestycyjnego w Millennium DM. Proponujemy do wyboru trzy sposoby przeprowadzenia tej operacji:
1. Osobiście w Punkcie Obsługi Klienta Millennium DM
2. Osobiście w placówce Banku Millennium Prestige (dotyczy wyłącznie klientów posiadających lub otwierających równocześnie Konto Osobiste Prestige w Banku Millennium)
3. Drogą korespondencyjną

Nowości

   Pakiet Prestige

Millennium DM wprowadził następującą ofertę dedykowaną dla aktywnych i wymagających Inwestorów: ...

   Oferta standardowa

Poniżej prezentujemy zestawienie najważniejszych opłat i prowizji płaconych przez Inwestorów korzystających z prowizji liniowej ...

   Pakiet Student

Dla studentów grających na giełdzie Millennium DM wprowadził pakiet usług, na który składa się: ...

Organizacje